TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-12CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, číre sklo, ľavé GT5610-12CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-12CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 91.7400 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
KERAMIA PRO vysoká skrinka s košom 35cm PROV35K
expedícia do 4 dní208,36 €
Pri platbe vopred iba 198,00 €


