TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-80CL-CH
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 800x900mm, číre sklo, ľavé GT5690-80CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5690-80CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 80x90 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 76.4500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-90CL-G
expedícia do 8 dní676,57 €
Pri platbe vopred iba 625,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-10CR-B
expedícia do 8 dní707,83 €
Pri platbe vopred iba 654,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 900x800mm, rohový vstup, číre sklo GT2280-90C-B
expedícia do 8 dní871,41 €
Pri platbe vopred iba 805,00 €


