TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-CH
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, číre sklo, ľavé GT1211CL-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1211CL-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 1085 mm |
| Instalační šířka do | 1115 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 55.8000 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
250,75 €
Pri platbe vopred iba 234,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMO16
expedícia do 8 dní240,83 €
Pri platbe vopred iba 225,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-G
expedícia do 8 dní547,03 €
Pri platbe vopred iba 505,00 €
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 800mm, matné sklo, ľavé GT1280ML-G
expedícia do 8 dní503,27 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €
TRINITY CHROME sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, ľavé GT1211ML-CH
expedícia do 8 dní519,23 €
Pri platbe vopred iba 480,00 €


