TRINITY CHROME štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT6590ML-CH
TRINITY CHROME štvrťkruhový sprchovací kút 900x900mm, matné sklo, ľavé GT6590ML-CH
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT6590ML-CH |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 90x90 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 900 mm |
| Barva profilu | Chrom - Leštěný hliník |
| Tvar | Čtvrtkruhové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 570 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Rádius | R550 |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 54.0100 kg |
| Balení | 2 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Doporučujeme přikoupit
LUSSA sprchová vanička z liateho mramoru so záklopom, štvrťkruh 90x90x4cm, R550 71602
expedícia do 8 dní320,18 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Flat CF11 radiátor 600x1300, bočné pripojenie, 1018 W, antracit W411F-060-130-66
na objednávku266,49 €
Mexen Flat CF11 radiátor 300x1000, bočné pripojenie, 455 W, biely W411F-030-100-00
expedícia do 10 dní99,30 €


