TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-12ML-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x1000mm, matné sklo, ľavé GT5610-12ML-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT5610-12ML-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x100 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 585 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 87.6500 kg |
| Balení | 4 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
| Systém otvárania | Křídlové |
Príslušenstvo
6,25 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1000mm, číre sklo, pravé GT5610-80CR-B
expedícia do 8 dní664,75 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-11CL-CH
expedícia do 8 dní706,44 €
Pri platbe vopred iba 653,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 800x1200mm, číre sklo, ľavé GT5612-80CL-B
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €


