TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo GT2280-12M-G
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo GT2280-12M-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT2280-12M-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Rozměr | 120x80 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 800 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Obdélník - rohový vstup |
| Typ otevírání | Otevírací dvoukřídlé |
| Šířka vstupu | 840 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 104.7400 kg |
| Balení | 5 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Systém otvárania | Křídlové |
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 900x1200mm, číre sklo, pravé GT5612-90CR-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €
TRINITY BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1200x800mm, matné sklo, pravé GT5680-12MR-B
expedícia do 8 dní747,42 €
Pri platbe vopred iba 690,00 €
985,33 €
Pri platbe vopred iba 910,00 €


