TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-G
TRINITY GOLD MATT sprchové dvere do niky 1000mm, matné sklo, ľavé GT1210ML-G
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GT1210ML-G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | TRINITY |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Barva profilu | Zlatá mat |
| Tvar | Dveře do niky |
| Typ otevírání | Otevírací jednokřídlé |
| Směr otevírání | Levé |
| Šířka vstupu | 555 mm |
| Typ výplně | Matné sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Instalační šířka od | 985 mm |
| Instalační šířka do | 1015 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 53.9200 kg |
| Balení | 3 ks |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | zlatá |
| Typ skla | matné |
| Otváranie | Levé |
Doporučujeme přikoupit
KLAVER podlahový žľab s nerezovým roštom, L-910, DN50, zlato mat 73741GB
expedícia do 8 dní145,34 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SIGMA SIMPLY sprchové dvere otočné 800 mm, číre sklo GS1279F
expedícia do 8 dní297,00 €
Pri platbe vopred iba 277,00 €
TRINITY BLACK sprchové dvere do niky 1100mm, matné sklo, pravé GT1211MR-B
expedícia do 8 dní531,05 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
560,92 €
Pri platbe vopred iba 518,00 €


