TRUVA vykurovacie teleso 600x1500mm, 491W, brúsený nerez NR325
TRUVA vykurovacie teleso 600x1500mm, 491W, brúsený nerez NR325
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR325 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TRUVA |
| Rozmer | 600x1500 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 8.53 l |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 500 mm |
| Výkon | 491 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 13.0500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913828904 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Set krycích roziet hranatých, brúsená nerez CP812
na objednávku85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1300, spod. príp., 591 W, antracit W611F-030-130-66
na objednávku212,17 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF11 300x1100, spod. príp., 500 W, antracit W611F-030-110-66
na objednávku186,15 €

