VOLGA vykurovacie teleso 500x1238 mm, 311 W, brúsený nerez NR512
VOLGA vykurovacie teleso 500x1238 mm, 311 W, brúsený nerez NR512
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR512 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | VOLGA |
| Rozmer | 500x1238 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1238 mm |
| Objem | 5.10 l |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 300 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 311 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 11.9900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833953 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, chróm MOA-C-300
expedícia do 8 dní120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Podobný tovar
RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
expedícia do 8 dní711,21 €
Pri platbe vopred iba 675,00 €
782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FANTINA vykurovacie teleso 500x1215mm, čierna mat IR511
na objednávku355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
ZIG vykurovacie teleso 500x1334 mm, 490 W, antracit ZG513A
expedícia do 8 dní312,74 €
Pri platbe vopred iba 297,00 €
SILVANA vykurovacie teleso 600x1500mm, metalická strieborná IR155
expedícia do 8 dní490,62 €
Pri platbe vopred iba 465,00 €


