RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
RADO vykurovacie teleso 600x1190 mm, 254W, brúsená nerez NR650
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-NR650 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | RADO |
| Rozmer | 600x1190 mm |
| Šírka | 600 mm |
| Výška | 1190 mm |
| Objem | 4.27 l |
| Farba | Brúsená nerez |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Dizajnové |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 200 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 254 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 9.8600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913833991 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | nerez |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
455,05 €
Pri platbe vopred iba 432,00 €
Podobný tovar
782,37 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
1 067,00 €
Pri platbe vopred iba 1 012,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ZIG vykurovacie teleso 500x1096 mm, 406 W, biela ZG511
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x1200 mm, chróm 1130-11
expedícia do 8 dní341,19 €
Pri platbe vopred iba 324,00 €
DORLION vykurovacie teleso 500x900mm, 301W, chróm 1130-10
expedícia do 8 dní234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €


