TUBINI vykurovacie teleso 596x1454mm, biela DC320T
TUBINI vykurovacie teleso 596x1454mm, biela DC320T
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-DC320T |
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Séria | TUBINI |
| Rozmer | 596x1454 mm |
| Šírka | 596 mm |
| Výška | 1454 mm |
| Objem | 6.65 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar E |
| Inštalácia | Otočné o 180° |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 600 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 813 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 16.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913888373 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba radiátora | bílá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Doporučujeme přikoupit
TWIN COMBI pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, pravá, chróm CP461S
expedícia do 8 dní170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
Háčik na vykurovacie telesá, termoplast, biela 202502
expedícia do 8 dní5,52 €
Pri platbe vopred iba 5,00 €
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ALYA vykurovacie teleso rovné 500x1230mm, chróm LLR104
expedícia do 8 dní113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
ALYA vykurovacie teleso rovné 600x1420mm, chróm LLR105
expedícia do 8 dní129,24 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
68,24 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €


