TURSI nástenná vaňová batéria, chróm TI010
TURSI nástenná vaňová batéria, chróm TI010
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI010 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Hmotnost / ks | 2.4500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975516 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Sprchová súprava, 3 režimy sprchovania, silikón trysky, držiak, hadica 1500mm chróm 1204-62
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Ručná sprcha, 251mm, hranatá, ABS/chróm 1204-17
expedícia do 8 dní13,87 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Podobný tovar
CUBEMIX nástenná vaňová batéria, chróm UBC-CM010
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
Mohlo by vás zaujímať

