TURSI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI002
TURSI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm TI002
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 150 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 95 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975080 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, hranatý, chróm SI411
na objednávku38,78 €
Pri platbe vopred iba 37,00 €
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2" x 3/8", chróm SL111
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
488,67 €
Pri platbe vopred iba 451,00 €
KIRKÉ CRYSTAL stojanková umývadlová batéria s výpustou, páčka kryštál, bronz KI02KB
expedícia do 8 dní216,68 €
Pri platbe vopred iba 206,00 €
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT002BC
expedícia do 8 dní156,64 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €


