ULTRATAP stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004T
ULTRATAP stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT004T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Výška | 231 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2490 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989162 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Velar posuvný sprchovací kút 130 x 100 cm, grafit, ružové zlato - 871-130-100-41-60
expedícia do 10 dní577,18 €

