TURSI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 190mm, čierna mat TI004B
TURSI stojanková umývadlová batéria bez výpuste, výška 190mm, čierna mat TI004B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TI004B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | TURSI |
| 3D model | ANO |
| Výška | 190 mm |
| Hloubka | 195 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 135 mm |
| Hmotnost / ks | 2.1400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913975677 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, hranatý, 1/2'x 3/8', čierna mat SL115
expedícia do 8 dní27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, hranatý, čierna mat SI415
expedícia do 8 dní64,75 €
Pri platbe vopred iba 61,00 €
Mohlo by vás zaujímať
284,60 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen Flat CVF22 400x600, spod. príp., 683 W, biela W622F-040-060-00
expedícia do 10 dní135,23 €
Oceľový radiátor Mexen Flat CVF22 400x800, spod. príp., 910 W, antracit W622F-040-080-66
na objednávku213,87 €

