TWIG umývadlo, liaty mramor, 60x47cm, kryt výpuste, bez otvoru, biela
TWIG umývadlo, liaty mramor, 60x47cm, kryt výpuste, bez otvoru, biela
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-TW060-0 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 60x47 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Instalace | Nástěnná-šrouby, K postavení, Do nábytku |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Obdélník |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913978371 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
.
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
517,31 €
Pri platbe vopred iba 491,00 €
SKARA umývadlová skrinka 59x49, 5x46, 5cm, čierna mat/dub Collingwood (CG002) CG002-1919
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CALEO keramické umývadlo na dosku, 60x42cm, bianco carrara CA590BC
expedícia do 8 dní172,56 €
Pri platbe vopred iba 164,00 €
CALEO keramické umývadlo 61x42x14 cm, na dosku CA590
expedícia do 8 dní97,85 €
Pri platbe vopred iba 93,00 €
CALEO keramické umývadlo 60x42x14 cm, na dosku, čierna mat CA590B
expedícia do 8 dní140,54 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €


