TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
TWIGA umývadlový stolík 130x72x50 cm, čierna mat/aquamarine
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC453-130-6 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 130x72x50 cm |
| Šírka | 1300 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Aquamarine |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 42.7000 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913904479 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist-F skladací sprchovací kút ľavý 110 x 90 cm, čierny rám, čierna - 8A6T-110-090-70-70-L
expedícia do 10 dní462,36 €
Sprchovací kút Mexen Mist-B s výklopným mechanizmom 90 x 110 cm, priehľadný, chróm - 8A2T-090-110-01-00
expedícia do 10 dní385,79 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F Duo skladací pravý 90 x 110 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6-090L-110P-55-00
expedícia do 10 dní541,85 €


