TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, čierna mat/štiepaný kameň
TWIGA umývadlový stolík 80x72x50 cm, čierna mat/štiepaný kameň
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-VC442-80-9 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | TWIGA |
| Rozmer | 80x72x50 cm |
| Šírka | 800 mm |
| Výška | 720 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát/oceľ |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / set | 29.2400 kg |
| Balenie | 3 ks |
| EAN | 8590913911941 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
MEDIENA umývadlová skrinka 77x50,5x49cm, biela mat/biela mat MD080
expedícia do 8 dní511,98 €
Pri platbe vopred iba 486,00 €
1 376,00 €
Pri platbe vopred iba 1 284,00 €
715,26 €
Pri platbe vopred iba 668,00 €

