TYANA SHORT WC kombi splach. mech., zadný odpad 72200EW
TYANA SHORT WC kombi splach. mech., zadný odpad 72200EW
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-72200EW |
Balenie obsahuje:
- WC misa - zadný vývod
- Nádržka so splachovacou armatúrou, vrátane dual tlačidla chróm pre úsporu vody (splachovanie 3,5 a 5l)
- Napúšťací ventil so spodným pripojením na ľavej strane
- Kotviace skrutky
Vlastnosti
| Značka | EGE VITRIFIYE |
|---|---|
| Rozmer | 38x84,5x58,5 cm |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 845 mm |
| Hĺbka | 585 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Hranaté |
| Výbava | Odpad zadný |
| Hmotnosť / ks | 48.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8694675079724 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Farba keramiky | bílá |
| Prevedenie klozetu | komplet |
| Typ odpadu | vodorovný |
Doporučujeme přikoupit
Podstavec na toaletu, 44,5x28x20 cm, biela ST002
expedícia do 8 dní24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 dlhý 1/2"x3/8", anticalc, chróm NOV88MAC
expedícia do 8 dní11,03 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
149,08 €
Pri platbe vopred iba 141,00 €
AVIS WC kombi misa, Vortex Rimless, 66x36 cm, spodný/zadný odpad, biela PC106-111
expedícia do 8 dní188,20 €
Pri platbe vopred iba 179,00 €
INFINITY WC kombi, Rimless, spodný/zadný odpad, biela PC105WR
expedícia do 8 dní221,58 €
Pri platbe vopred iba 205,00 €


