UGGA bočná stena, 800mm, sklo Brick, biela AWP80
UGGA bočná stena, 800mm, sklo Brick, biela AWP80
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-AWP80 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | UGGA |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Barva profilu | Bílá |
| Tvar | Pevná stěna ke sprchovým dveřím |
| Typ výplně | Brick sklo |
| Tloušťka skla | 5 mm |
| Hmotnost / ks | 33.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913118050 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba profilu | bílá |
| Typ skla | dekorované |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
UGGA posuvné sprchové dvere 1200mm, sklo Brick, biela AWS120
expedícia do 8 dní182,61 €
Pri platbe vopred iba 174,00 €
UGGA posuvné sprchové dvere 1100mm, sklo Brick, biela AWS110
expedícia do 8 dní174,97 €
Pri platbe vopred iba 166,00 €
UGGA posuvné sprchové dvere 1000 mm, sklo Brick, biela AWS100
expedícia do 8 dní167,34 €
Pri platbe vopred iba 159,00 €
Mohlo by vás zaujímať
AMADEO bočná stena 800 mm, sklo BRICK BTP80
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €

