ULTRAMIX dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT019
ULTRAMIX dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT019
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 240 mm |
| Hloubka | 220 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913983436 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KAJA stojanková umývadlová batéria, chróm HJ002
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 16cm, zlato mat UT118G-1
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/zlato mat UT017BG
expedícia do 8 dní456,02 €
Pri platbe vopred iba 421,00 €

