ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041G
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9170 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913988530 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, chróm RV041
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT044TB
na objednávku478,95 €
Pri platbe vopred iba 442,00 €
551,89 €
Pri platbe vopred iba 510,00 €

