ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043VBG
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/zlato mat UT043VBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043VBG |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993824 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
506,07 €
414,61 €
459,21 €
Pri platbe vopred iba 435,00 €

