ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043B
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043B |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988288 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat RV042/15
expedícia do 8 dní398,13 €
Pri platbe vopred iba 378,00 €
VERSI podomietková sprchová batéria, 1 výstup, bronz RV041/18
expedícia do 8 dní245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €
1 375,02 €
Pri platbe vopred iba 1 270,00 €

