ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, chróm UT044
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, chróm UT044
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987960 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Nástenná výtoková hubica, 210mm, chróm CR210CRO
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042TBC
expedícia do 8 dní193,11 €
Pri platbe vopred iba 178,00 €
CUBEMIX sprchový stĺp s pákovou batériou, zlato mat UBC-CM139GB
expedícia do 8 dní497,74 €
Pri platbe vopred iba 472,00 €
ICONIC nástenná sprchová batéria, zlato mat UBC-AF011GB
expedícia do 8 dní184,65 €
Pri platbe vopred iba 175,00 €

