ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043TB
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT043TB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043TB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1770 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913989544 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Sprchová súprava, posuvný držiak 700mm, čierna mat SC515
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mars elektrický radiátor 1200 x 600 mm, 600 W, čierny - W110-1200-600-6600-70
expedícia do 10 dní180,07 €
Mexen Hades elektrický radiátor 1200 x 500 mm, 600 W, antracit - W104-1200-500-2600-66
expedícia do 10 dní174,41 €

