ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT002
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT002
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 159 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982910 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria vysoká bez výpuste, predĺžená hubica, chróm UT007
expedícia do 8 dní225,41 €
Pri platbe vopred iba 208,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UBC-AF002
expedícia do 8 dní90,37 €
Pri platbe vopred iba 86,00 €
1 276,73 €
Pri platbe vopred iba 1 179,00 €

