ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT004 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 189 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982941 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
VERSI stojanková umývadlová batéria, výška 240mm, bronz RV004/18
expedícia do 8 dní334,08 €
Pri platbe vopred iba 317,00 €
ULTRAMIX telo trojprvkové stojankové umývadlové batérie bez výpuste, zlato mat UT017G-1
expedícia do 8 dní350,09 €
Pri platbe vopred iba 332,00 €
VERSI stojanková umývadlová batéria, bronz RV002/18
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €

