ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat UT004B
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, čierna mat UT004B
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT004B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 189 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 112 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2110 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913987991 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
62,62 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
RAV SLEZÁK Batéria umývadlová zo steny pre nízkotl.ohrievače s otoč.ústím E001.1/21
expedícia do 8 dní89,94 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
RAV SLEZÁK Batéria umývadlová zo steny pre nízkotl.ohrievače s otoč.ústím EN001.1/21
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €

