ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT017
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm UT017
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT017 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913982989 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UT017VB
expedícia do 8 dní474,44 €
Pri platbe vopred iba 438,00 €
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria , čierna mat/zlato mat UT018VBG
expedícia do 8 dní285,50 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
VERSI stojanková umývadlová batéria vysoká, predĺžená hubica, bronz RV007/18
expedícia do 8 dní391,00 €
Pri platbe vopred iba 371,00 €

