ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT017G
ULTRAMIX trojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UT017G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT017G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Výška | 235 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Kohoutek |
| Výška výtoku | 119 mm |
| Ostatní | Tříprvková baterie |
| Hmotnost / ks | 2.0650 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988424 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato mat SL019
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mailo, kúpeľňová skrinka 605x700x476 mm, spodná, biela, lesklá, čierne madlo CN510SB
expedícia do 8 dní376,54 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 70 x 20 cm, matne šedé - 91A10-0700-235-1-62
expedícia do 10 dní33,98 €

