ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UT019VB
ULTRASAN dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat UT019VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT019VB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 239 mm |
| Hloubka | 222 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 120 mm |
| Hmotnost / ks | 1.9210 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991189 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, zlato mat UT004G
expedícia do 8 dní340,02 €
Pri platbe vopred iba 314,00 €
ICONIC stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato mat UBC-AF002GB
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €
KAJA stojanková umývadlová batéria, chróm HJ002
expedícia do 8 dní74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €

