ULTRASAN nástenná vaňová batéria, zlato mat UT010VG
ULTRASAN nástenná vaňová batéria, zlato mat UT010VG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT010VG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 260 mm |
| Hloubka | 194 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6120 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913991684 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, zlato mat 1205-15GB
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
29,89 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
757,47 €
Pri platbe vopred iba 719,00 €
ULTRASAN nástenná vaňová batéria, čierna mat UT010VB
expedícia do 8 dní280,28 €
Pri platbe vopred iba 259,00 €
VERSI nástenná vaňová batéria, bronz RV010/18
expedícia do 8 dní326,97 €
Pri platbe vopred iba 310,00 €

