ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, chróm UT018V
ULTRASAN podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, chróm UT018V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT018V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Hloubka | 212 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Hmotnost / ks | 2.2320 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990564 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
Mohlo by vás zaujímať
347,36 €
Kúpeľňová skrinka s umývadlom SAT Feel 60x30x46 cm dub medový mat SATFEEL60DMU1MB
expedícia do 4 dní396,79 €

