ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/chróm UT044VBC
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, čierna mat/chróm UT044VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044VBC |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993558 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Vývod sprchy, okrúhly, tenká krytka, čierna mat SG202NE
expedícia do 8 dní30,59 €
Pri platbe vopred iba 29,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ICONIC sprchový stĺp s pákovou batériou, chróm UBC-AF139
expedícia do 8 dní319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041B
expedícia do 8 dní128,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
541,47 €
Pri platbe vopred iba 500,00 €

