ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT044VB
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, otočný prepínač, čierna mat UT044VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT044VB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Třícestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991318 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Doporučujeme přikoupit
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, čierna mat/nerez MS573B
expedícia do 8 dní77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, čierna mat 1208-17
expedícia do 8 dní12,10 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Nástenná výtoková hubica, guľatá, 174mm, čierna mat BO512 56093
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
209,09 €
Pri platbe vopred iba 193,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria s ručnou sprchou, čierna mat/zlato mat UT045BG
expedícia do 8 dní668,92 €
Pri platbe vopred iba 618,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €

