ULTRASAN sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat UT139VB
ULTRASAN sprchový stĺp s pákovou batériou, čierna mat UT139VB
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT139VB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 316 mm |
| Hloubka | 485 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Sprchové sloupy | S baterií |
| Funkce sprchy | Déšť |
| Rozměr průřezu tyče | Průměr 24 mm |
| Ostatní | Nastavitelná výška sloupu |
| Hmotnost / ks | 7.4400 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913991325 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | černá |
Mohlo by vás zaujímať
SANSWISS WALK-IN EASY Montážny set BTE2-krátka otoč.stena, vpravo čierna mat BTE2R04200681
na objednávku355,47 €
Pri platbe vopred iba 329,00 €
SANSWISS TOP LINE S Montážny set -s krátkou otočnou stenou 90 aluchróm línia BTK3204005051
na objednávku573,28 €
Pri platbe vopred iba 531,00 €
SANSWISS WALK-IN EASY Montážny set BTE3 -krátka otočná stena v 180 ° biela mat BTE304060982
na objednávku446,08 €
Pri platbe vopred iba 413,00 €

