ULTRASAN stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT002VBC
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT002VBC
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT002VBC |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 166 mm |
| Hloubka | 160 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Hmotnost / ks | 2.0140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913993374 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2'x 3/8', čierna mat SL015
expedícia do 8 dní25,26 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRAMIX dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019BC
na objednávku408,45 €
Pri platbe vopred iba 377,00 €
SUGA stojanková umývadlová batéria vysoká, bez výpustu, gun metal TJ006GM
expedícia do 8 dní134,84 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
ULTRAMIX telo podomietkové dvojprvkové umývadlové batérie, hubica 20cm, chróm UT018-1
expedícia do 8 dní190,34 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €

