ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004V
ULTRASAN stojanková umývadlová batéria stredná bez výpuste, chróm UT004V
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT004V |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRASAN |
| 3D model | ANO |
| Výška | 210 mm |
| Hloubka | 180 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Výška výtoku | 132 mm |
| Hmotnost / ks | 2.2140 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913990410 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm, okrúhly, chróm SI511
expedícia do 8 dní28,11 €
Pri platbe vopred iba 27,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková dvojprvková umývadlová batéria, hubica 20cm, čierna mat UT018TB
expedícia do 8 dní277,50 €
Pri platbe vopred iba 256,00 €
170,43 €
Pri platbe vopred iba 162,00 €
ULTRATAP dvojprvková stojanková umývadlová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm UT019TBC
na objednávku418,86 €
Pri platbe vopred iba 387,00 €

