ULTRATAP nástenná vaňová batéria, chróm UT010T
ULTRATAP nástenná vaňová batéria, chróm UT010T
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT010T |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 268 mm |
| Hloubka | 192 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Hmotnost / ks | 3.6470 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989261 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
AMY sprchová súprava, posuvný držiak, 890mm, chróm 1202-20
expedícia do 8 dní62,62 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
LUX opletená sprchová hadica, roztiahnuteľná 150-180cm, chróm FSACC293
expedícia do 8 dní11,39 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 472,61 €
Pri platbe vopred iba 1 397,00 €
VERSI podomietková sprchová/vaňová batéria s ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm RV052
expedícia do 8 dní597,36 €
Pri platbe vopred iba 567,00 €
1 706,01 €
Pri platbe vopred iba 1 576,00 €

