ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041TG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041TG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041TG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913989919 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
SOFTFLEX hladká sprchová plastová hadica, 150cm, zlato mat 1208-19
expedícia do 8 dní17,08 €
Pri platbe vopred iba 16,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN nástenná sprchová batéria, čierna mat/zlato mat UT011VBG
expedícia do 8 dní285,50 €
Pri platbe vopred iba 264,00 €
319,85 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
146,57 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

