Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-55mm, gun metal CV1002GM
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 10-55mm, gun metal CV1002GM
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-CV1002GM |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-55 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem, Uzavíratelná bez přepadu |
| Hmotnost / ks | 0.3050 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913946615 |
| Taric | 84818019 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
Podobný tovar
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, antracit ND-AU100
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Omega výsuvný sprchovací kút 130 x 70 cm, grafit, chróm - 825-130-070-01-40
expedícia do 10 dní423,37 €
Mexen Rox posuvný sprchovací kút ľavý 130 x 70 cm, čierny rošt, čierna - 8C2-130-070-70-77-L
expedícia do 10 dní485,91 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 130 x 70 cm, priehľadný, strieborná metalíza - 871-130-070-01-95
expedícia do 10 dní512,40 €

