SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato PY41/17
SPY podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato PY41/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-PY41/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | SPY |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 155 mm |
| Farba | Zlato |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Jednocestné |
| Hmotnosť / ks | 1.2960 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913886072 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | zlatá |
| Tvar batérie | Hranatý |
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy, okrúhly, pevný, s vyústením, zlato SG203OR
expedícia do 8 dní57,64 €
Pri platbe vopred iba 55,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CUBEMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, zlato mat UBC-CM042GB
expedícia do 8 dní166,86 €
Pri platbe vopred iba 158,00 €
203,87 €
Pri platbe vopred iba 188,00 €
ULTRASAN podomietková sprchová batéria, 1 výstup, zlato mat UT041VG
expedícia do 8 dní157,69 €
Pri platbe vopred iba 146,00 €

