ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT043G
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, otočný prepínač, zlato mat UT043G
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT043G |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRAMIX |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 190 mm |
| Výška | 190 mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Otočný |
| Ostatní | Dvoucestné |
| Hmotnost / ks | 3.1420 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913988578 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, zlato mat BR519
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
SLIM hlavová sprcha, priemer 300mm, zlato mat MS573GB
na objednávku92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WICHER vykurovacia tyč s termostatom, 400 W, chróm
expedícia do 8 dní111,44 €
Pri platbe vopred iba 103,00 €

