ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041TBG
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat/zlato mat UT041TBG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-UT041TBG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ULTRATAP |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70 mm |
| Výška | 70 mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Ostatní | Jednocestné |
| Hmotnost / ks | 0.9520 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913990342 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Sprchové ramienko okrúhle, 400mm, čierna mat SL103
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Držiak sprchy okrúhly, pevný, s vyústením, čierna mat SG203NE
expedícia do 8 dní42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €
Ručná sprcha, 1 funkcia, priemer 102mm, ABS/čierna SK736
expedícia do 8 dní14,94 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRATAP podomietková sprchová batéria, 1 výstup, čierna mat UT041TB
expedícia do 8 dní138,58 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
LATUS podomietková sprchová batéria, 3 výstupy, chróm 1102-77
expedícia do 8 dní202,45 €
Pri platbe vopred iba 192,00 €
ULTRAMIX podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, čierna mat/chróm UT042BC
expedícia do 8 dní182,69 €
Pri platbe vopred iba 169,00 €

