Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 32-52mm, ABS/chróm 56375
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, 32-52mm, ABS/chróm 56375
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-151.309.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 32-52 mm |
| Výbava | Uzavíratelná s přepadem |
| Hmotnost / ks | 0.1260 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997006 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 400 mm, bočné pripojenie, 710 W, čierny - W421-090-040-70
na objednávku119,67 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 500 mm, bočné pripojenie, 888 W, čierny - W421-090-050-70
na objednávku131,27 €
Mexen C21 doskový radiátor 900 x 2800 mm, bočné pripojenie, 4973 W, biely - W421-090-280-00
na objednávku412,47 €

