Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, čierna 542.742.5B
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, čierna 542.742.5B
| Výrobca: | Výrobca: Omp Tea |
| Kód: | Kód: UBC-542.742.5B |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | OMP TEA |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz |
| Veľkosť závitu | 5/4" |
| Hrúbka umývadla | 0-55 mm |
| Výbava | Neuzatvárateľná s prepadom, Neuzatvárateľná bez prepadu |
| Hmotnosť / ks | 0.2850 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8019952193540 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, okrúhly, čierna mat SI515
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
20,96 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Neuzatvárateľná okrúhla výpusť pre umývadlá bez prepadu, V 30-45 mm, chróm 147.545.5
expedícia do 8 dní19,74 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
42,34 €
Pri platbe vopred iba 40,00 €

