Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, meď mat 542.742.5PG
Umývadlová výpusť 5/4“, neuzatvárateľná, veľká krytka, hr.10-55mm, meď mat 542.742.5PG
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-542.742.5PG |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Barva | Měď |
| Materiál | Mosaz |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Tloušťka umyvadla | 10-55 mm |
| Výbava | Neuzavíratelná s přepadem, Neuzavíratelná bez přepadu, PVD |
| Hmotnost / ks | 0.2850 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913953323 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | měď |
Podobný tovar
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, ružové zlato ND-AU300
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, betónová zátka, 10-80mm, piesková FG914
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
AURUM umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, zlatá ND-AU200
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €
27,04 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

