Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez lesk 59132
Vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez lesk 59132
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-17911 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Chrom |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90 mm |
| Průměr odpadu | 40 mm |
| Hmotnost / ks | 0.3600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019435 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 130 x 110 cm, priehľadný, zlatý - 834T-130-110-50-00-P
expedícia do 10 dní577,18 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 130 x 110 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2-130-110-60-00
expedícia do 10 dní535,96 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 130 x 110 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 834T-130-110-97-00-P
expedícia do 10 dní583,07 €

