VANITY stojanková drezová batéria, bronz 77076
VANITY stojanková drezová batéria, bronz 77076
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-77076 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Výška | 235 mm |
| Farba | Bronz |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Retro |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Priemer kartuše | 35 mm |
| Výbava | Otočné ramienko |
| Hmotnosť / ks | 1.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913859786 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', bronz 2020BRO
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Podobný tovar
KAYRA stojanková drezová batéria, bronz K1053
expedícia do 8 dní198,88 €
Pri platbe vopred iba 189,00 €
KIRKÉ stojanková drezová batéria, bronz KI14B
expedícia do 8 dní220,23 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
Mohlo by vás zaujímať

